top of page

Про нас

Дошкільний навчальний заклад № 83 «Червоний капелюшок» Маріупольської міської радизасновано в 1966 році.

Здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту».

Педагогічний колектив втілює у життя державну політику в галузі освіти. Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти.

У закладі є необхідні нормативно-законодавчі акти щодо функціонування і розвитку дошкільних навчальних закладів.

Проектна потужність - 225 місць.

Планова наповненість - 200 дітей, списочний склад - 225 дітей.

Завідуюча – Кузнецова Ольга Петрівна, освіта вища.

Методист – Курганова Валентина Вікторівна, освіта -вища, стаж -21 років.

Психолог - Глазкова Інна Сергіївна, освіта-вища, стаж – 8роки.

Соціальний педагог - Зайкіна Наталя Борисівна.

Дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок №83» на підставі рішення виконавчого комітету Маріупольської міської ради від 16.09.05 №1255 має статус комунального дошкільного навчального закладу.

З метою досягнення дитиною-випускником ДНЗ ступеня компетентності, необхідного для її нормального функціонування в довкіллі та забезпечення гармонійного розвитку дітей, освітній процес відбувається в різних видах діяльності: ігрово-провідній для дітей дошкільного віку; руховій; природничій; предметній; образотворчий ,музичній,театральній, літературній;сенсорно-пізнавальній і математичній;мовленнєвий;соціокультурній та ін.

Форми організації освітнього процесу будуються на основі Концепції та методичних рекомендацій до програми «Впевнений старт»,   програма «Дитина», «Дитина у дошкільні роки», Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), інструктивно-методичних рекомендацій.

Заклад працює 

з 6.00 до 18.00

Подія:
Державна атестація дошкільного закладу

В вересні 2017 року відбудеться атестація комунального дошкільного навчального закладу "Ясла - садок № 83 "Червоний капелюшок" 

Візитівка  закладу

  1. Продовжувати  роботу з формування ціннісного ставлення особистості дошкільника до Батьківщини, держави, нації, до себе у процесі ознайомлення з найближчим соціальним та культурним оточенням на традиціях народної педагогіки.

  2. Забезпечити функціонування та розвиток україномовного простору в дошкільному закладі, підвищити рівень володіння державною мовою педагогами, дітьми та персоналом; пропагувати активне використання української мови в родинах вихованців.       

  3. Формувати  готовність педагогів  до роботи в нових умовах,  активної участі у  Міжнародному проекті: спільному  з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру»  проекті «Вчимося жити разом».

  4. Продовжувати формувати  життєву  компетентність  дошкільників у процесі сюжетно-рольових ігор, в яких відображаються знання дітей про роботу людей різних професій.

Пріоритетні завдання на 2016-2017 навчальний рік

Пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік

  1. Організовувати сучасне освітнє середовище сприятливе для формування гармонійно розвинутої особистості та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

  2. Продовжувати  роботу з виховання гідного патріота – громадянина, формувати ціннісного  ставлення особистості дошкільника до Батьківщини, держави, нації  засобами народознавства.

  3.  Продовжувати забезпечувати наступність та взаємодію між  дошкільною та початковою освітою в умовах освітньої реформи «Нова українська школа».

  4. Підвищувати ефективність взаємодії з батьківською громадськістю, через пошук нових підходів до змісту та організації педагогічної освіти батьків щодо поширення педагогічних та психологічних знань.

  5. Організовувати сучасне освітнє середовище сприятливе для формування гармонійно розвинутої особистості та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

  6. Продовжувати  роботу з виховання гідного патріота – громадянина, формувати ціннісного  ставлення особистості дошкільника до Батьківщини, держави, нації  засобами народознавства.

  7.  Продовжувати забезпечувати наступність та взаємодію між  дошкільною та початковою освітою в умовах освітньої реформи «Нова українська школа».

  8. Підвищувати ефективність взаємодії з батьківською громадськістю, через пошук нових підходів до змісту та організації педагогічної освіти батьків щодо поширення педагогічних та психологічних знань.

bottom of page